DSCN4048

MAJSKA SKUPŠTINA UDRUŽENJA “ŠKOLA ZA OPSTANAK”

Na Skupštini Udruženja “Škola za opstanak”, održanoj 26.maja u Galeriji “Štab”, jednoglasnom odlukom prisutnih izabrani su za nove članove Upravnog odbora Milena Bujas i Marijana Petrović, a ponovo mr Gordana Brun, Ljubivoje Ršumović i Ivana Jovanović. Za novog člana Nadzornog odbora izabrana je Marija Bugarski, a ponovo dr Voislav Vasić i Božidar Mandić.

Odlukom novoizabranog Upravnog odbora mr Gordana Brun ponovo je izabrana za predsednicu.

Na ovoj sednici Skupštine razmatrani su i usvojeni Izveštaj o radu i finansijama Udruženja za 2014.g. i Predlog programa rada za 2015.g. sa projekcijama za 2016.g.

Ostavite komentar

Vaša adresa nece biti objavljena. Obavezna polja označena su *

CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.