zlatarsko

Održan Seminar „Održivi biodiverzitet“

U Majdevu, u Fabrici vode, održan je Seminar „ODRŽIVI BIODIVERZITET“ i terenska radionica „Motri i uoči” na jezeru Ćelije u okviru Projekta „ŠKOLA OČUVANJA PRIRODNE RAZNOVRSNOSTI”, koji „Škola za opstanak” realizuje od septembra do novembra u Kruševcu. Projekt sufinansira Ministarstvo poljoprivrede i zaštite životne sredine, a podržali su Grad Kruševac,  Regionalna privredna komora i Javno komunalno preduzeće „Vodovod”.
Učesnici Seminara bili su zaposleni iz Gradske uprave, RPK , Vodovoda, kao i predstavnici medija i organizacija civilnog društva Kruševca.

Saopštenje za javnost možete preuzeti ovde

Ostavite komentar

Vaša adresa nece biti objavljena. Obavezna polja označena su *

CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.