IMG_7222

Terenska radionica „Motri i uoči raznovrsnost u prirodi“

U okviru Projekta  „Učenje za život u prirodi od prirode“,  podržanog  od  Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja  Srbije, održana je 13.maja 2017.g.  Terenska radionica  „Motri i uoči raznovrsnost u prirodi“ u Topčideru i Košutnjaku, čiji su učesnici bili učenici i nastavnici osnovnih škola beogradske opštine Voždovac. (u prilogu Program)

Učenici su bili veoma uspešni u potrazi za bio i geodiverzitetom, a posmatranjem ptica uključili su se i u internacionalnu manifestaciju „Veliki dan ptica“. Kako je to izgledalo i rezultate istraživanja možete pogledati u galeriji

 

 

Ostavite komentar

Vaša adresa nece biti objavljena. Obavezna polja označena su *

CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.