Pančevo – pobednik Eko akcije

Eko akcija je projekat nastao 2016. godine od strane Studija za animaciju “Jolene Lut”, a sa željom da se podrže ideje koje za osnovu imaju potrebu za očuvanjem životne sredine.
Svakog meseca, po jedan eko-frendli (eco-friendly) projekat bio je nagrađivan besplatnom animacijom, a sve u cilju da se dati projekat što uspešnije predstavi, da posluži kao primer i da podstakne i ostale pojedinačne projekte da se pridruže u zajedničkoj borbi za zdravu planetu.

Sekretarijat za zaštitu životne sredine gradske uprave grada Pančeva je nagrađen za tri “zelene” ideje:
– za BICIKLOFON, trenažni bicikl prilagođen i za punjenje mobilnih telefona
– za časopis EKOPEDIJA, namenjen očuvanju životne sredine koji se svakog polugodšta deli osnovcima od 2. do 4. razreda, u svim školama u Pančevu i naseljenim mestima i
– i za bojanku SLOVARICA, PRIRODE ČUVARICA, koju je prošle godine realizovalo UG Amarant a zahvaljujući sredstvima dobijenim po Konkursu za sufinansiranje projekata iz oblasti zaštite životne sredine koji raspisuje Sekretarijat za zaštitu životne sredine Gradske uprave grada Pančeva.

 

Ostavite komentar

Vaša adresa nece biti objavljena. Obavezna polja označena su *

CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.