Skola_za_opstanak_Beograd

“Škola za opstanak” – jedan od dobitnika malih grantova SEEDLING projekta

Udruženje “Škola za opstanak” je jedan od dobitnika malih grantova SEEDLING projekta “Predstavljanje UN ciljeva za održivi razvoj u školama u Jugoistočnoj Evropi”, koji realizuje Regionalni centar za životnu sredinu za Centralnu i Istočnu Evropu, uz finansijsku podršku Austrijske razvojne agencije (ADA).

Za ovaj grant Škola je konkurisaLa projektom “Voda i život- obrazovanje za opstanak”

Svečana dodela ugovora je održana 12. januara u prostorijama Privredne komore Srbije, a grantove su dobili  i “Udruženje građana Geografsko ekološko društvo“ iz Čačka; „Centar za ekološko obrazovanje i održivi razvoj“ iz Kragujevca; „Centar za razvoj fotografije“, „Centar za omladinu – Tvoja Srbija“, „Kucursko udruženje mladih – K.U.M“ iz Kucure i „Društvo Stara Planina“ iz Pirota.

Ostavite komentar

Vaša adresa nece biti objavljena. Obavezna polja označena su *

CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.