IMG_4246

Beograd kroz prirodu i vreme – terenska radionica za zemunske osnovce

U okviru projekta Beograd kroz prirodu i vreme – obrazovanje za opstanak, udruženje “Škola za opstanak” je 25. oktobra održalo terensku radionicu “Motri, uoči i sačuvaj” za učenike zemunskih osnovnih škola. Radionica je organizovana u Topčiderskom parku i na Dorćolskom keju. Učenici i nastavnici su kroz  igru “ekološka skrivalica” i “tragovi prošlosti” imali priliku da istražuju i bolje se upoznaju sa delom beogradskog bio i geodiverziteta, kao i sa kulturnim znamenitostima tih delova grada. U OŠ “Lazar Savatić” sumirani su rezultati radionice, najavljeno je objavljivanje aplikacije “Beograd kroz prirodu i vreme” i uručene su prigodne nagrade.

Ostavite komentar

Vaša adresa nece biti objavljena. Obavezna polja označena su *

CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.