BeoGuide

Aplikacije BeoGuide

Aplikacija BeoGuide je razvijena u okviru Projekta Škole za opstanak “Beograd kroz prirodu i vreme – obrazovanje za opstanak”, sufinansiranog od strane Sekretarijata za zaštitu životne sredine grada Beograda, prema izdanju “Beograd kroz prirodu i vreme: vodič kroz bio-geo-diverzitet Beograda”, autora dr Voislava Vasića i dr Marine Ilić.

Pomoću nje možete da pronađete i upoznate neke od mnogobrojnih značajnih vrsta biljaka, gljiva i životinja Beograda i staništa u kojima žive, ili se susretnete sa zapisima o geološkim promenama u evoluciji Zemlje kao što su stene sa fosilima iz doba Panonskog mora ili još starije iz mezozoika, kada su na drugim krajevima Zemlje šetali dinosaurusi. Vodič je namenjen nastavnicima, učenicima i studentima, građanima i posetiocima Beograda radi lakšeg i potpunijeg upoznavanja sa nezaobilaznim vrednostima biološke i geološke raznosvrsnosti jednog od najatraktivnijih gradskih predela evropskog kontinenta.

Priprema i dizajn aplikacije: Jelena Nikolić Antonijević i Marija Blanuša Mišković
Razvoj aplikacije: Rajko Vuković i Ivan Antonijević

Besplatno preuzmite aplikaciju:

Apple Store

Apple Store

Play Store

Play Store

Ostavite komentar

Vaša adresa nece biti objavljena. Obavezna polja označena su *

CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.