Beograd kroz prirodu i vreme – seminar za licencirane turističke vodiče

Škola za opstanak je 14. oktobra, u saradnji sa Udruženjem turističkih vodiča Srbije, organizovala  seminar sa terenskom radionicom „UPOZNAJMO I SAČUVAJMO BIO I GEODIVERZITET BEOGRADA“ za licencirane turističke vodiče, u okviru Projekta “Beograd kroz prirodu i vreme – BeoGuide”. Projekat je sufinansirao Sekretarijat za zaštitu životne sredine,  Gradska uprava Grada Beograda. Predavanja su održana u bašti restorana “Milošev konak”, a terenska radionica u Topčiderskom parku.

Programom seminara su obrađene sledeće teme:

  • „Škola za opstanak“ u odbrani prirodnih i kulturnih vrednosti Beograda – mr Gordana Brun
  •  Geološka raznosvrsnost i Predeo Beograda – Branislav Božović  dipl. geolog
  •  Šta sve živi u Beogradu i čeka da bude primećeno? – dr Voislav Vasić
  •  Biljke u Beogradu – zašto i kako? – mr Olja Vasić
  •  Aplikacija BeoGuide – Jelena Nikolić Antonijević dipl. biolog

Pogledajte galeriju:

Predavanja

Terenska radionica

Ostavite komentar

Vaša adresa nece biti objavljena. Obavezna polja označena su *

CAPTCHA * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.